«Успішною жінкою Полтавщини» стала підполковник міліції

Переможнецею обласного конкурсу “Успішна жінка Полтавщини” стала співробітниця правоохоронних, судових органів, юстиції та адвокатури” Жанна Ахіджанян, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області.

Про це повідомляє інспектор ВЗГУМВС України в Полтавській області Алла Ставицька.

Урочиста церемонія відзначення переможниць відбулася вчора у Полтавському міськму будинку культури в рамках святкування Міжнародного дня матері.  

Даний захід організований керівництвом Полтавської облдержадміністрації задля впровадження державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Конкурс проводився у 17 номінаціях. На них подали заявки представники жіноцтва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські діячі, керівники підприємств, діячі культури і мистецтв, освіти, у тому числі і працівники правоохоронних органів Полтавщини.

Переможниць визначали на засіданні конкурсної комісії, яка була сформована з представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, провідних спеціалістів у різних галузях діяльності, представників громадськості. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов