«Полтававодоканал» оголошує двомісячник спрощеної реєстрації нових абонентів

Якщо ви користуєтеся водою з міського водогону, підключивши водорозбірні прилади у вашій оселі без відома водоканалу і не сплачуєте за послуги водопостачання та водовідведення, то протягом травня і червня матимете змогу без сплати нарахування за самовільне підключення швидко оформити та зареєструвати свої підключення до мереж водопостачання та водовідведення.

Для реєстрації та укладення договору вам необхідно звернутися до служби обліку та реалізації КП ПОР «Полтававодоканал» за адресою: вул. Спаська, 9.

При собі необхідно мати такі документи:

  • Заяву про бажання зареєструватись як абонент КП ПОР «Полтававодоканал».
  • Копію паспорта.
  • Копію ідентифікаційного коду.
  • Домову книгу чи довідку про кількість мешканців у будинку.
  • Проект на водопостачання (водовідведення) вашого будинку.

У тому разі, якщо ви не маєте проекту на момент подання заяви, строк виконання документації буде відтерміновано.

Не зволікайте з поданням заяви для реєстрації водогону (каналізації), оскільки після закінчення терміну спрощеної реєстрації будуть проведені рейди щодо виявлення самовільних незареєстрованих підключень до міського водогону, а винні будуть притягнуті до відповідальності.

Прес – служба КП ПОР «Полтававодоканал».     

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов