У Полтаві підбили підсумки програми «Репродуктивне здоров’я нації»

В обласному Центрі здоров’я провели «Круглий стіл» на тему «Підбиття підсумків реалізації у 2013 році обласної програми «Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року».

«У 2013 році для реалізації завдань Програми в рамках реалізації завдань Президента України Віктора Януковича щодо підтримки материнства і дитинства «Впевнені кроки в майбутнє» з державного бюджету виділено та використано в області понад 1 млн. грн, з обласного бюджету – майже 2 млн грн, з місцевих бюджетів – більше 300 тис. грн, залучено понад 400 тис. грн позабюджетних коштів, - повідомив заступник голови ОДА Олександр Коваль. - Для надання висококваліфікованої та спеціалізованої допомоги вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим в усіх акушерських відділеннях лікувально-профілактичних закладів області впроваджені ефективні перинатальні технології. Обладнані індивідуальні пологові зали, палати спільного перебування матері та дитини, забезпечено тепловий ланцюг. Завдяки впровадженню сучасних перинатальних технологій у 3 рази знижено рівень кровотеч та використання медикаментів в пологах (до 1% проти 62%). Рівень партнерських пологів коливається в межах 75-76% проти 61% у 2009 році. У 2013 році із державного бюджету було витрачено близько 400 тис. грн на створення достатнього запасу препаратів «Новосевен» та «Октаплекс» для лікування акушерських кровотеч, які використовуються за показаннями бригадами екстреної медичної допомоги в містах і районах області».

За останні роки відкрито обласний перинатальний центр на базі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського, розроблено медичні завдання на проектування реконструкції перинатальних центрів II рівня, міжрайонних пологових відділень, сформовано номенклатуру обладнання для переоснащення тощо.

11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов