Військовослужбовці Миргорода та Кременчука звернулися до Президента з проханням не допустити війни та руйнування цілісності держави

Військовики Кременчука та Миргорода схвалили звернення до Президента -Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.

Зокрема, загальні збори особового складу провели у 831-й бригаді тактичної авіації-винищувальній Повітряних Сил ЗС України і 107-му реактивному артилерійському полку, які розташовані в Миргороді та Кременчуці на Полтавщині.

– В обговоренні взяли участь усі військовослужбовці нашого з’єднання, – зазначив командир дивізіону підполковник Сергій Савченко. – З впевненістю можу сказати, що сьогоднішня ситуація в нашій державі викликає занепокоєння кожного військовослужбовця нашого полку. І нам, як громадянам держави, небайдуже майбутнє нашого народу та наших родин.

У виступах військовослужбовців звучали слова розуміння великої відповідальності, яка сьогодні лягає на захисників Вітчизни. Серед особового складу цих військових частин чимало учасників миротворчих місій та бойових дій. За їхніми плечима служба в «гарячих точках», бойовий досвід.

- Нам небайдуже майбутнє нашого народу, майбутнє наших рідних та близьких, майбутнє наших дітей, - звучало з вуст багатьох учасників бойових дій на територіях інших держав. - Ми на власні очі бачили наслідки громадянських протистоянь у багатьох країнах світу і ніколи не могли уявити, що такі події будуть відбуватися на рідній землі, а їх учасниками стануть миролюбні українці. Пройшовши через військові конфлікти на чужині, по-особливому цінуємо злагоду у суспільстві та життя під мирним небом, - говорили вони.

- Захисники Вітчизни були одностайні в своїх думках щодо припинення протистояння та конфліктів, адже це шлях в нікуди, - сказав юристконсульт артилерійського полку капітан Олександр Шаповаленко. - В Україні мають панувати закон і порядок. Суспільству потрібен мир та спокій.

Відповідно до чинного законодавства України військовослужбовці Збройних сил України є поза політикою. Про це неодноразово говорив Міністр оборони України Павло Лебедєв, наголошуючи на неможливості участі підрозділів Збройних сил України у вирішенні внутрішніх політичних проблем.

У зверненнях військовослужбовці закликали Президента - Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України вжити невідкладних заходів щодо стабілізації в країні, досягнення злагоди в суспільстві, зупинити екстремізм, протиправні дії та не допустити розпалу громадянської війни і руйнування цілісності держави.

18 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов