31 січня – Новий рік за китайським календарем

З 30 на 31 січня 2014 року наступив Китайський Новий рік. Це свято в останні роки стало популярним не тільки в Китаї, але і в інших країнах.

Наступаючий Новий рік називається Роком Синього Дерев'яного Коня, і настав він 30 січня 2014 0 23:40 за київським часом.

Китайський Новий рік відзначається за місячним календарем, він припадає на певну фазу Місяця - січневий або лютневий молодик.

У Китаї та інших східних країнах місячний Новий рік ще називають святом Весни (Чуньцзе). Серед китайських свят Новий рік вважається найголовнішим. Окрім Китаю свято широко відзначається в країнах Південно-Східної Азії, а також в Росії та Україні.

Традиційно в країнах Східної і Південно-Східної Азії до цих пір в ходу один з найдавніших циклічних календарів, якому понад 2600 років. Святкування Китайського нового року прив'язане до цього календаря: 12-річний цикл символізують 12 тварин.

Згідно з легендою, якось до Будди прийшли 12 тварин: пацюк, бик, тигр, кіт, дракон, змія, кінь, коза, мавпа, півень, собака і свиня. Будда був зворушений наданою йому увагою, і визначив кожному з тварин свій рік в 12-річному циклі.

Закінчення року Синього Дерев'яного Коня за Китайським місячним календарем припадає на 18 лютого 2015 року, день лютневого молодика.

42 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов