У Полтаві відбудеться інтерактивна лірично-історична екскурсія «Історія в стилі Amour»

Кохання та історія - речі, що завжди перетинаються одна з одною. Відносини двох, кохання без відповіді або на відстані, любовні трикутники, дуелі і виклики суперникам рухають колесо історії.

Творча команда "ЧГК" вирішила привідкрити мешканцям нашого міста шпаринку у світ інтимних подробиць відомих полтавців і тих постатей, що своєю творчістю і діяльністю пов'язані з Полтавою.

Набридли одноманітні розповіді екскурсоводів з купою дат, "заїзджених" фраз і фактів, які можна знайти у кожному підручнику? Хочете "копати глибше"? Важаєте, що чули та бачили у Полтаві все? Тоді ця інтерактивна лірично-історична екскурсія "Історія в стилі Amour" саме для вас і ваших коханих!

Тут на вас чекають і факти з "перцем" про життя відомих полтавців, і шалені та непередбачувані конкурси з призами, і "Пушкінські чаювання", і високоінтелектуальні питання.

Захід відбудеться 15 лютого за попередньою реєстрацією.

13 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов