Епіцентр протистояння з Полтави переходить у райцентри

Протистояння влади та прихильників Майдану поширилося з Полтави до районних центрів області. Про це розповів голова Полтавської обласної організації партії «За Україну!» , член президії Ради обласної організації «Майдан» Олег Пустовгар.

Так, у райцентрі Чорнухи представники райоргнізації партії «За Україну!» на чолі з селищним депутатом Миколою Лисенком та інших організацій  місцевого національного спротиву вирушили на переговори з головою райради та районної держадміністрації з вимогою до них підписати акт про повну і беззаперечну капітуляцію.

Напруженою є і ситуація в Кременчуці, де два місяці тому з ініціативи міського голови кременчуцький суд, а за ним і апеляційний суд Полтавщини заборонили буд-які мирні зібрання прихильників Євромайдану.

В той же час у приміщенні зали засідань Полтавської облради, в яку активісти «зайшли в активний, але мирний спосіб» створено медпункт Євромайдану, роботу якого координують викладачі Української медичної стоматологічної академії Полтави, працює кухня, утворені та зміцнені барикади, на яких цілодобово чергують близько 300 осіб народної самооборони.

Лохвиця повстала

Хвиля протестів котиться Полтавським краєм. У більшості райцентрів, містечок області відбуваються протестні мітинги. Днями громадські активісти та опозиційні сили провели віче у райцентрі Лохвиця. Цього дня на Лохвицькому євромайдані було створено місцеву районну організацію «Майдан», до якої увійшли не лише лідери районних парторганізацій «Батьківщина», «За Україну!», «Свободи» та «Удару», але й представник районної асоціації фермерів Віктор Щуров, керівництво місцевої телекомпанії «Астра», авторитетний журналіст і редактор незалежної газети «Лохвицький край» Олег Лісняк.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов