Голова Полтавської облдержадміністрації вкотре звернувся до організаторів мітингів (ВІДЕО)

Голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко звернувся до організаторів мітингів на Полтавщині. Промову сказав під час апаратної наради в Полтавській ОДА.

«Звертаюся до організаторів мітингів, представників і керівників політичних партій, народних депутатів, депутатів різних рівнів. Ми з вами домовлялися і тримаємо слово.

Влада гарантує безпечне проведення мирних зібрань. Тут присутні всі представники правоохоронних органів. Те, що вони разом зараз в одній команді в одному штабі, дає мені можливість сказати, що так і буде. Ми готові до щоденних перемовин –  щодня і скільки потрібно!», – сказав Удовіченко.

Він закликав уникати провокацій:
«Не провокуйте людей на силове протистояння з владою, з міліцією. Не допустимо захоплювати адміністративні будівлі. Не йдіть на поводу у радикальних угруповань, у яких інші політичні цілі, бо при такому розвитку подій влада не може гарантувати безпеку тих, хто нападає сьогодні на правоохоронців, на будівлі, хто сьогодні намагається досягти своїх цілей таким шляхом. Я обіцяв і ще раз говорю – ми тут зробимо все, щоб мирно пережити цю кризу», – зазначив Удовіченко.

Також повідомив про можливу чергову загрозу:
«Сьогодні є загроза того, що в ці дні буде бажання захопити адмінбудівлі в районних адміністраціях, в районах і містах. Ми не повинні цього допустити», – сказав керівник області.
Шлях до мирної розв’язки є лише один:
«Безумовно, це шлях перемовин, переговорів, роз’яснень, – іншого шляху у нас немає. І, я думаю, що люди нас почують і підтримають».

28 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов