Полтавська виправна колонія (№64) продовжує співпрацю з Спільнотою Анонімних алкоголіків України та Польщі

На початку2014 року в рамках проведення спільних заходів спрямованих на формування навичок здорового способу життя в засуджених Полтавської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№64) відбулася інформаційна зустріч, організована Спільнотами Анонімних Алкоголіків України, Республіки Польща та управлінням ДПтС в області.

Мирослав Кенщик приїхав з Польщі підтримати групу Анонімних Алкоголіків, що була створена в установі у 2012 році, з числа засуджених, що скоїли злочини під впливом дії алкоголю. Насамперед, пан Мирослав мав на меті поділитися міжнародним досвідом співпраці спільноти Анонімних Алкоголіків з пенітенціарними службами. Крім засуджених та членів групи Анонімних Алкоголіків на зустрічі був присутній персонал колонії та соціальні працівники Ленінського райвиконкому м. Полтави.

DSCN0697

Перша група АА у виправній колонії Польщі була створена у 1988 році в місті Щедильце. Станом на січень 2014 року, групи Анонімних Алкоголіків працюють у 168 закладах пенітенціарної служби Польщі.У декількох колоніях Польщі навіть існують терапевтичні відділення, які застосовують елементи програми «12 кроківАнонімних Алкоголіків» для добровільного лікування засуджених, залежних від алкоголю та наркотиків, - розповідає Мирослав Кенщик.

  • В Україні, перша група АА в місцях позбавлення волі створена 26-го березня 2012 року саме у Полтавській виправній колонії (№64). З 2013 року інформаційні зустрічі спільноти АА з осудженими відбуваються у Надержинщинській виправній колонії (№ 65) для засуджених жінок.

Позитивний досвід співпраці спільноти АА України та управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області розповсюджується на інші пенітенціарні установи країни, зокрема започаткована група АА в одній з колоній Житомирській області.

24 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов