Миргородські військові льотчики перехопили умовного порушника. Завдання виконано на «відмінно»

МИРГОРОДСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ЛЬОТЧИКИ ПЕРЕХОПЛИЛИ УМОВНОГО ПОРУШНИКА. ЗАВДАННЯ ВИКОНАНО НА “ВІДМІННО”

В рамках проведення перевірки якісного стану та спроможності виконання завдань за призначенням системи ППО країни за участю особового складу 831 бригади тактичної авіації винищувальної (м.Миргород), було проведено практичне заняття по виявленню та перехопленню умовного “повітряного порушника”, роль якого виконував екіпаж літака Су-24.

По отриманні сигналу про перетин повітряного кордону екіпаж винищувача Су-27УБ у складі майора Ігоря Дячишина та підполковника Олександра Мостового здійснив виліт з аеродрому постійної дислокації у зону ймовірного знаходження “порушника”. Завдяки вмілим діям екіпажу перехоплювача та чітко налагодженій системі сповіщення і взаємодії з наземними засобами протиповітряної оборони умовного супротивника було виявлено та локалізовано. Пілоти 3 класу майор Ігор Дячишин та підполковник Олександр Мостовий наочно продемонстрували високу виучку та професійну підготовку, вміння орієнтуватись у складній ситуації та діяти в умовах зміни оперативної обстановки.

Варто зазначити, що за бездоганну підготовку авіаційної техніки, інфраструктури аеродрому та якісне всебічне наземне забезпечення практичного вильоту командир авіабригади від свого імені та імені командування Повітряних Сил Збройних Сил України подякував особовому складу авіаційної бригади.

IMAG0124IMAG0126
IMAG0125IMAG0128

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов