Полтавська облрада. Перезавантаження

Полтавці  цікавляться як перелаштували Полтавську обласну раду і що там відбувається. Сьогодні ми відвідали будівлю і ділимось побаченим. 

Деякі громадяни самі приходять подивитися на перебіг подій або  допомогти. Перед входом ми навіть побачили дівчину з візочком, говорить - прийшла підтримати. Всередину впускають усіх охочих, хоча вартові на вході все ж є. На барикадах перед входом стоять хлопці в касках з прапорами України. Всередині хтось, проходячи повз сказав: " Ходімо треба вже змінити хлопців", тому можна зробити висновок, що йде цілодобовий караул.

Перед радою сьогодні вдень кипіла робота - лаштували нові барикади з мішків зі снігом зі сторони вулиці Жовтневої, під вечір розпочався вже традиційний для української революціїї стукіт у бочки з закликами.

В облраді всі приміщення і закутки розбиті на певні сектори, де є люди, які відповідають за них. Одразу в вістебюлі стоїть стіл, де реєструють до "Полтавської сотні" і скринька для фінансової дпопомоги бажаючих з надписом "На потреби революції".  Стрічками відмежовані певні зони, куди не проходять всі підряд, зокрема зона приготування їжі, прийому теплих речей, медпункт. Відмежували і цінне майно облради - ноутбуки складені на столі президіуму в залі засідань. Облаштовані і спальні місця з матрасами і кариматами.

На запитання "Що будуть робити мітингувальники, якщо приїде силове підкріплення голова самооборони в приміщенні обласної ради Юліан Матвійчук відповів так:

"Якщо вони приїдуть, то хай приїжають, стануть перед нами - ми будемо перед ними стояти. Ми законно контролюємо цю будівлю, не контролюємо навіть  - ми законно тут перебуваємо. Це приміщення  обласної ради - обласна рада це - орган самоврядування, сюди має бути вільний доступ усіх громадян. Ми вільно доступаємось в обласну раду, ми вільно тут знаходимось.

Якщо вони захочуть нас вигнати, чим вони спровокують конфлікт, то тоді вже вони будуть не праві, вони будуть порушувати закон, а ми будемо заступатися за закон. Таким чином не пускати їх всередину.   

Я хочу закликати усіх небайдужих мужів Полтави приєднуватись до соти тому, що постійно потрібні люди. Також небайдужих полтавчан ,які можуть допомогти теплим одягом, касками, їжею, медикаментами - зносити їх сюди, тут ми до перемоги стоїмо".

DSCN6875

DSCN6874

DSCN6878

DSCN6880

DSCN6885

DSCN6886

DSCN6891

DSCN6897

DSCN6900

208 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, Сегодня