Задоволені життям люди зберігають здоров'я в старості

Літні люди, які були щасливіші в середньому і більше насолоджувалися життям, ніж їх однолітки, повільніше старіли і рідше мали проблеми з роботою тіла. Вони рідше стають жертвами таких ситуацій, в яких вони не можуть впоратися з повсякденними завданнями, наприклад , як зміна одягу або купання ", - заявили вчені .
Літня пара , архівне фото

Вчені прийшли до такого висновку, вивчивши результати опитування, що проводилося серед трьох тисяч літніх британців. Учені розділили пенсіонерів на три вікові групи - від 60 до 69 років, від 70 до 79 років і 80 років і старше, після чого порівняли результати анкетування, яке проводилося серед них протягом восьми років.

Це анкетування було частиною програми ELSA, яка була націлена на вивчення процесів старіння і факторів, що впливають на нього. Зокрема, в цих опитуваннях вчені оцінювали ступінь щастя пенсіонерів за 12-бальною шкалою, використовуючи 19 різних критеріїв задоволеності життям.

Коли автори статті порівняли результати опитувань з тим, як змінювалося стан здоров'я їхніх підопічних, вони виявили одну цікаву річ. Виявилося, що літні люди, незалежно від ступеня їх достатку, помітно рідше страждали від проблем зі здоров'ям і старінням в тих випадках, коли їх "індекс щастя" був високим.


"Це відбувається не тому, що щасливі люди мають краще здоров"я, молодші, багатші або ведуть менш шкідливий спосіб життя. Щасливі літні люди мають більше шансів прожити ще 8 років. Ця робота показала, що щось схоже відбувається і з їх фізичним станом ", - підсумовує вчений Степто.

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов