Юрій Бублик розповів про захоплення Полтавської облради та наміри полтавських майданівців

– У нас сьогодні були переговори з головою Полтавської ОДА. Олександр Удовіченко багато слушного сказав. У Полтаві, дійсно, за два місяці жодного мітингу не забороняли. Була адекватна реакція від обласної влади, шкода лише, що ті два місяці він до нас не виходив. Ми поставили вимогу , щоб Удовіченко написав заяву про відставку. Він відмовився. Просила приміщення, де ми народні депутати могли б проводити  прийом громадян, але  знову – відмова. Тому разом з народними депутатами завітали в приміщення облради, провели народні збори і створили Народну раду Полтавщини. Тож просимо полтавців приходити сюди ночувати, приносити продукти і теплий одяг для органів самооборони. Щодо приміщенні облдержадміністрації, то, за нашими джерелами,  там знаходиться до 500 правоохоронців. Тому, щоб уникнути сутички, ми вирішили обійтись облрадою. Проте все одно це вже наш перший  крок до перемоги. Завтра, 26 січня, з полтавською громадою далі прийматимемо рішення як діяти, але законно. Доки стоятиме полтавський майдан? – Доки у Києві не вирішиться доля України, полтавці тут триматимуть такий форт-пост свободи. До того ж, наші вимоги залишаються в силі. Думаю, Олександр Удовіченко, все ж таки повинен скласти свої повноваження і вийти з Партії регіонів.

209 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов