8 вражаючих шпигунських пристроїв

Шпигунство всюди, так що не забувайте ні на хвилину, що банка з-під пива в горі сміття на вулиці стежить за вами. Нижче представлені вісім найбільш цікавих шпигунських гаджетів, які нагадають вам про те, що треба стежити за тим, що говориш...

1 . Підслуховуючий пристрій в туфлі

8 вражаючих шпигунських пристроїв
Ні, це не телефон секретного агента. Це жучок , поміщений в туфлю, яким користувалися раніше. З чуток, ЦРУ перехоплювало пару туфель, пересланих поштою, а потім вмонтовували жучок і радіопередавач у підошву, щоб підслуховувати розмови.

Не дивно, що босі хіпі не довіряють федералам.

2 . Сенсори в кулері для води

8 вражаючих шпигунських пристроїв
У цьому кулері не звичайна вода, так що не перекидаються його на голову свого тренера після наступної перемоги вашої команди.

З чуток, Ізраїль використовував кулер для води, обладнаний сенсорами для того, щоб стежити за організацією Хезболла (Hezbollah).

3 . Стрекоза -шпигун

fffff.jpg


Перше повітряне судно розмірами з комаху (комахоліт, розроблений для розвідки за допомогою мініатюрних пристроїв). Відділ науково-дослідних розробок ЦРУ створив його в 70-ті роки, і він був першим повітряним пристроєм такого маленького розміру.

Наступного разу, коли настирлива стрекоза буде дзижчати над вашим плечем, влаштуйте істерику і нічого не підписуйте.

4 . Камера- хрест

8 вражаючих шпигунських пристроїв
Цей хрест з вбудованою камерою дозволяє записувати відео і знімати фотографії. Пристрій використовує лінзу з 90 градусним оглядом і може передавати фотографії прямо на комп'ютер. Заряду батареї  вистачить навіть на дві години запису відео.

Моліться, щоб вам не довелося це використовувати або щоб пристрій не використали на вас.

5 . Реверс дверного вічка

8 вражаючих шпигунських пристроїв

Інвертор дверного вічка, використовуваний шпигунами і правоохоронними органами, дозволяє побачити, що знаходиться за зачиненими дверима. У пристрої використовується спеціальна лінза, що нейтралізує ефект дверного вічка.

Тільки упевніться, що ви дійсно хочете побачити, що відбувається за зачиненими дверима.

6 . Ручка -відеокамера

8 вражаючих шпигунських пристроїв
Виглядає як звичайна чорна авторучка, так? Проте в ній є і камера ! Ця мінікамера знімає і відео і аудіо, і може працювати при температурах в -20 градусів.

Забудьте про лист, нехай ручка-камера запише все за вас!

7. Безпілотне підводне судно

8 вражаючих шпигунських пристроїв
ЦРУ використовує його для вивчення технології створення водних роботів, так що навіть не думайте закидати вудку в одну водойму з цим пристроєм.

Робот-риба «Чарлі» був розроблений у відділі ЦРУ за передовими технологіями. Безпілотне підводне судно містить в собі систему комунікації і контролюється бездротовою ручною радіостанцією.

8 . Підслуховуючий пристрій - пень

8 вражаючих шпигунських пристроїв
ЦРУ використовувало цей пристрій в 1970-их роках для шпигунства в Москві. Пень застосовувався для підслуховування розмов і був успішний, поки КДБ його не виявило.

29 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов