У Полтаві затвердили обласний бюджет

Сьогодні обласна рада прийняла Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2014 рік, затвердила обласний бюджет на 2014 рік та внесла зміни до його показників. Про це повідомляють на офіційному сайті Полтавської обласної ради.

Депутати підтримали внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки, регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки; внесення змін – до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2013-2015 роки та до обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2011-2015 роки.

Своїм рішенням обласна рада затвердила розподіл коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету у 2014 році на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

В інтерв’ю журналістам місцевих ЗМІ голова обласної ради Іван Момот сказав:

- Сьогодні ми прийняли обласний бюджет на 2014 рік. Якщо порівняти його з обласним бюджетом 2013 року, то маємо зростання на 9,6%. В абсолютних цифрах - це майже 300 мільйонів гривень, які будуть спрямовані на охорону здоров’я, освіту, культуру, соціальний захист населення, фізкультуру і спорт тощо. Зазначу, що у нас ще є нерозподілені кошти з минулого року, які плануємо розподілити на наступній сесії у березні.

На думку голови обласної ради, бюджет нормальний. Втім, Іван Момот наголосив, що потрібно працювати, заробляти кошти, аби була можливість наповнювати бюджет та забезпечувати видатки.

Критичні зауваження депутатів, які прозвучали в ході обговорення бюджету, Іван Момот сприймає як належне.

- Вдячний колегам за активну позицію, пропозиції до бюджету, висловлені під час засідань профільних комісій. Всі вони були враховані, - зазначив голова обласної ради.

Стосовно суспільно-політичної ситуації в країні та прийнятого сесією звернення, Іван Момот підкреслив, що депутати озвучили різні думки, проте були єдині в бажанні врегулювати конфлікт, зберегти мир і суспільну злагоду в державі і на Полтавщині, зокрема.

23 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов