Полтавську молодь запрошують на третю Зимову Студреспубліку

Обласний осередок Студентської республіки запрошує полтавську молодь відвідати методологічний проект III “Зимова Студреспубліка”. Організатори обіцяють змістовний цікавий відпочинок, корисний для самоусвідомлення та розвитку. 

Захід відбудеться з 15 по 17 лютого 2014 року на базі ДОЦ «Миргородський» (с.Олефірівка, Миргородський район). Тема: "Суспільна вимога розвитку – як не втратити молоде покоління, а зробити основою модернізаційних змін?".

Полтавський осередок Студреспубліки як одне з найбільших громадських об’єднань Полтавщини, проекти якого щорічно охоплюють декілька тисяч молодих активістів, активних громадян та експертів, а також як сила, яка займається розробкою Стратегії-2050 для України у розділі розвитку регіонів констатує, що в Україні стрімко й несвідомо для молоді посилюється суспільний регрес. У цьому вбачається загроза неспроможності українців у майбутньому брати відповідальність за країну, а отже, допускається обмеження суверенітету.

Зважаючи на суспільний виклик, обласний осередок Студентської республіки запланував методологічний проект “Зимова Студреспубліка”, який проходитиме у форматі організаційно-діяльнісної гри, у процесі якої застосовуються ряд методів та інструментів, які дають змогу глибоко зануритися у проблематику та знайти відповіді на найскладніші питання. Досягається ефект "повного занурення".

Учасники можуть потрапити на Зимову Студреспубліку лише після жорсткого анкетного відбору, пройшовши реєстрацію за посиланням - http://studrespublika.com/net/ .

Незалежно від віку, соціального статусу, посад і статків запрошуємо до участі прогресивних людей, експертів, журналістів, представників молодіжних громадських організацій та органів студентського самоврядування Полтави та Кременчука на III Зимову Студреспубліку. Методологічна, ресурсна та організаційна підтримка вітається.

Додаткова інформація — http://studrespublika.com/news/text_news.php?id=2490 та за телефоном (099)003-89-25, Богдана Макаова.

Як проходила перша Зимова Студреспубліка у 2011 році

http://www.studrespublika.com/news/text_news.php?id=1651

Як проходила друга Зимова Студреспубліка у 2013 році

http://www.studrespublika.com/news/text_news.php?id=2205-

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов