Стартувала сесія Полтавської облради

У Полтаві розпочалося другоге пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради шостого скликання.

До проекту порядку денного внесли питання:

1. Про інформацію прокурора Полтавської області "Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Полтавської області".

2. Про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2014 рік.

3. Про обласний бюджет на 2014 рік.

4. Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік.

5. Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року “Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2013-2015 роки”.

6. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки.

7. Про внесення змін та доповнень до регіональної Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2012-2015 роки.

8. Про затвердження розподілу коштів субвенції з державного бюджету

обласному бюджету у 2014 році на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

9. Різне.

Нагадаємо, що Голова Полтавської ОДА і депутат обласної ради Олександр Удовіченко на нещодавній прес-конференції на запитання «Чи не введуть на черговій сесії обласної ради у Полтавщині надзвичайний стан?» відповів, що є затверджений порядок денний і додаткові питання фракція «Партії регіонів» вносити не планує, але не виключено, що інші політичні сили можуть вносити питання.  

15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, Сегодня