Мама Мішіної: «Люда часто приїжджала із синцями» (із судового засідання)

У Полтавському районному суді відбулося друге заідання суду в справі Сергія Мішіна.

Як розповіла Ольга Артеменко, разом Мішіни прожили сім років. Спочатку подружнє життя складалося нормально: спілкувалися, їздили разом відпочивати, зустрічалися з друзями. Проте в травні 2013 року стосунки почали погіршуватися. Людмила ділилася з мамою, що з кожним місяцем напруження у родині зростало.

Наприкінці літа на початку вересня Людмила почала говорити про розлучення.

– Я її умовляла подумати, говорила, що жінка – берегиня і потрібно терпіти заради доньки. А вона мені говорить, що він «ніякий» – грошей він не дає, подружнього життя ніякого, на дитину уваги не звертає. Вранці Людимила їздила на роботу 16 кілометрів на велосипеді, а Сергій їхав слідом на автомобілі, але жодного разу не запропонував її підвезти або дитину завезти до школи.

Ольга Артеменко розповіла у суді, що донька часто приїжджала влітку у синцях:

– Усі груди були в синцях. Я спитала, що це, а вона мені сказала, що то Сергій її «трішки пощипав». Навіть у моїй присутності він міг її вхопити, перехилити, стиснути міцно, що вона аж проситься: «Сергію, відпусти! Відпусти, будь ласка, мені ж боляче!» А він посміється і аж тоді відпустить. Що ж це за пестощі такі? Тепер жалкую, що не змусила доньку заявити до міліції або сама цього не зробила.

Підозрювала Людмила і про коханку, що, за словами Ольги Анатоліївни, все більше підштовхувало жінку до розлучення. Останній місяць перед загибеллю Людмила, за словами мами, була постійно пригнічена і навіть передчувала біду.

– Я подзвонила Людмилі в останній день о 10.00. Попросила купити ліки для худоби, запитала, як у них із Сергієм. Напередодні була річниця весілля, то донька сказала, що вони знову сварилися із чоловіком. Мирила їх донька Вікторія. Онучка неодноразово була свідком сварок між Людою і Сергієм і постійно намагалася помирити батьків, – розповіла Ольга Артеменко у суді.

Вже 5 листопада Ольга Анатоліївна дізналася про зникнення Людмили і відчула біду:

– Після отих ігор Сергія я одразу ж чомусь подумала про погане, що це він щось зробив. Я фельдшер із 25-річним стажем і знаю, що шия дуже слабка. Подумалось, що він міг їй зашкодити випадково, але ж не вбити так жорстоко мою дитину.

На наступних судових засіданнях планують допитати свідків зі сторони потерпілої та підсудного.

Нагадаємо, що перше засідання суду у справі вбитої 5 листопада Людмили Мішіної відбулося 20 січня. Підсудний Сергій Мішін давав свідчення при закритих дверях.

27 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов