Рятувальники Полтавщини підбили підсумки роботи за 2013 рік

Сьогодні рятувальники Полтавщини підбили підсумки роботи за мимнулий рік і визначили основні завдання на 2014-й. На засіданні був присутній увесь керівний склад ивільного захисту області, посадові особи місцевих органів виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. 

Засідання пройшло у актовому залі Управління ДСНС України у Полтавській області, за участю заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації – голови обласної комісії з питань ТЕБ і НС Бориса Галушко, членів обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, голів комісій з питань ТЕБ і НС міст, районів області, а також начальницького складу Управління ДСНС України у Полтавській області, начальників міськрайонних, міського, районних відділів, районних секторів та начальників підпорядкованих підрозділів Управління.

Засідання розширеної наради відкрив та проводив начальник Управління ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко.

На початку наради Борис Галушко вручив чергові звання співробітникам служби цивільного захисту та подякував рятувальникам за самовіддану службу під час ліквідації надзвичайних ситуацій і подій та за врятовані людські життя.

Під час наради про досягнення, статистику, стан реагування на надзвичайні ситуації в області та заходи щодо покращання виконання завдань за призначенням доповів заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації УправлінняДСНС України уПолтавській області Олександр Лисенко.

Заступник начальника Управління з організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту Олег Горбенко нагадав про надзвичайні події, які виникли минулого року та їх наслідки. Доповів про стан та роботу Державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, стан роботи по перевірці об’єктів, нормативно-технічної роботи, адміністративно-правової діяльності та заходів реагування, про роботу по контролю за ліцензіатами та створення і функціонування місцевих пожежних охорон та добровільних протипожежних формувань.

Після виступу усіх доповідачів, за дорученням Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайла Болотських, начальник Управління ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко ознайомив присутніх із завданнями, які визначив Президент України перед Державною службою з надзвичайних ситуацій.

На завершення наради Борис Галушко наголосив на готовності влади Полтавської області надавати всіляку підтримку службам цивільного захисту у питаннях попередження надзвичайних ситуацій. Підсумовуючи сказане на нараді, Борис Галушко відзначив злагоджену роботу органів самоврядування області, підрозділів ДСНС та усіх служб цивільного захисту Полтавщини.

У ДСНС України у Полтавській області

12 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов