Козаки не підтримують мітингувальників на Грушевського

Козацькі громадські організації звернулися до ЗМІ з офіційною заявою, в якій повідомляють, що не підтримують дії мітингувальників на Грушевського і просять не втягувати їх у політичні перепетії. 

Далі текст звернення:

Сьогодні, 22 січня 2014 року, у День Соборності та Свободи України, 12 козацьких громадських організацій звернулися до політиків та козаків з приводу подій на вулиці Михайла Грушевського у м.Києві, текст якого оприлюднюємо повністю:

ЗВЕРНЕННЯ

до лідерів політичних сил, очільників козацьких громадських об’єднань

з приводу подій, що розпочалися 19 січня 2014 році у м. Києві

Шановні лідери політичних сил! Дорогі козаки-побратими!

19 січня 2014 року, на 95-й річниці від Дня проголошення Акту Злуки – Дня Соборності і Свободи України, у столиці нашої держави - місті Києві відбулася безпрецедентна в історії України подія, коли лідери так званого «Автомайдану» закликали готових до фізичного протистояння бойовиків неформальних молодіжних громадський утворень Правого сектору до захоплення Урядового кварталу, тим самим дали старт відкритій стадії громадського супротиву. Тривале мирне стояння громадян на київському Майдані переросло у криваву бійню.

При чому не виникає жодного сумніву у тому, що до такого обороту подій радикально налаштовані політики та навколо політичні громадські діячі готувалися заздалегідь – у «вишкільних таборах», а також проводили відкриті «майстер-класи» на Майдані у Києві.

Оцінку сьогоднішнім подіям дасть історія, проте вже сьогодні видно, що ті методи, якими діють озброєні «коктейлями Молотова», цепами, бітами бойовики, далекі вид мирних, і наміри так званих «революціонерів» - дестабілізувати ситуацію в країні, неконституційним шляхом захопити владу та встановити націоналістичну тиранію. Риторика і фактичні дії озброєних молодиків – далекі від тих «європейських цінностей», якими так уміло прикриваються ті, хто закидає охоронців урядового кварталу пляшками із займистою сумішшю, камінням, хто забиває майже до смерті «беркутівців», хто нищить міське і державне майно.

У такій ситуації окремі політичні сили намагаються втягнути у вирій громадського протистояння козацькі громадські об’єднання.

Ми, представники громадських організацій Українського козацтва, засуджуємо ті прояви насильства у досягненні політичних цілей, засобами яких сьогодні лідери опозиції намагаються усунути легітимну українську владу, та заявляємо про своє невтручання у політичні ігри. Ми засуджуємо насильство у політиці у будь-яких його проявах і звертаємося до лідерів політичних партій не втягувати козаків у політичне протистояння.

Завдання козацтва на сучасному етапі розвитку держави – патріотичне виховання молоді на славних історичних традиціях, підтримка Української державності, охорона громадського порядку.

Історія підказує нам, що розбрат в українців став причиною багаторазових втрат державності.

Тому намагання політиків втягнути козаків у політичну гру і розбрат для нас неприйнятні і мають зустріти осуд у козацькому середовищі.

Закликаємо всіх суб’єктів українського політикуму до суспільного діалогу, приборкати політичні амбіції заради збереження цілісності держави.

Україна має залишатися і надалі єдиною, незалежною і соборною!

Звернення підписали такі організації:

Центрально-оперативний штаб Українського козацтва

Полтавське Крайове Козацьке Товариство Українського козацтва

Полтавське обласне козацьке товариство Українське козацтво

Полтавське крайове об’єднання громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону

Кременчуцьке громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону

Гадяцький козацький курінь

Громадське формування з охорони громадського порядку «Оберіг» Шишацького району

Громадське формування з охорони громадського порядку «Оберіг» Полтавського району

Новосанжарський козацький полк

Громадське формування з охорони громадського порядку «Спеціалізований загін «Полтавський козацький полк»

Громадське об’єднання «Козацький гвардійський корпус Полтавщини»

Кіровоградська обласна громадська організація Кіровоградська академія козацтва

85 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов