Управління Міндоходів нагадує, що продаж підакцизної продукції особам до 18 років заборонено!

Головне управління Міндоходів у Полтавській області звертає увагу, що статтею 15-3 Закону України від 19.12.95 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (із змінами і доповненнями) забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Протягом 2012-2013 р.р. виявлено 78 фактів реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років та застосовано фінансових санкцій до суб’єктів господарювання на суму 530400 грн. Анульовано 76 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами.

Осіб, які здійснили реалізацію пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім, притягнено до адміністративної відповідальності за порушення ч. 2 ст. 156Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Статтею 15-3 Закону України від 19.12.95 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (із змінами і доповненнями) визначено наступні обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів.

Забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів:

1) особами, які не досягли 18 років;

2) особам, які не досягли 18 років;

3) у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, крім ресторанів, що знаходяться на території санаторіїв;

4) у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних організацій;

5) у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);

6) з торгових автоматів;

7) на полицях самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках та алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива);

8) поштучно (для тютюнових виробів, крім сигар);

9) у споживчих упаковках, що містять менш як 20 сигарет;

10) з рук;

11) у невизначених для цього місцях торгівлі.

Фінансова санкція за порушення вимог ст. 15-3 Закону України від 19.12.95 року № 481/95-ВР становить 6800 грн.

У разі виявлення фактів зберігання чи реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів торгівельними об’єктами, які входять до вищезазначених, просимо терміново повідомляти Головне управління Міндоходів у Полтавській області за адресою: м. Полтава, вул. Фрунзе, 4, телефон (0532) 56-50-00, факс (0532) 50-05-20.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області

16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов