Олександр Удовіченко: «Полтавщина – стоїть на рубіконі політичних уподобань»

Голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко провів сьогодні прес-конференцію з журналістами Полтави на тему суспільно-політичної ситуації в Україні.

Про ситуацію в області він відповів так: «Полтавщина – стоїть на рубіконі політичних уподобань громадян і вони різняться з ситуацією, яка є в східних регіонах України, чи в Криму… Там один настрій ближче до Києва – інший, так було завжди.  В такому політичному процесі, все таки немає крайніх позицій, зрозуміло, що є різні оцінки, політичні опоненти і партнери».

На запитання «Чи не введуть на черговій сесії обласної ради у Полтавщині надзвичайний стан?» Олександр Удовіченко відповів, що є затверджений порядок денний і додаткові питання фракція «Партії регіонів» вносити не планує, але не виключено, що інші політичні сили можуть вносити питання.  

Керівник області заявив, що сьогоднішня ескалація та екстремістські позиції  переходять межі і потрібно зупинитися і знайти компроміси: «Наша задача як представників виконавчої влади зробити все, щоб відбувався мирний процес вираження своїх політичних поглядів».

Також він наголосив на тому, що опозиційні сили сьогодні втратили контроль над мітингувальниками і не можуть на них впливати належним чином.

15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов