Радник Президента розповів полтавським журналістам чому Глава Держави не пішов у відставку і чи буде силове підкріплення на Грушевського

Сьогодні на прес конференції  з журналістами Полтави радник Президента України Володимир Зубанов розповів, що президент України Віктор Янукович не пішов з посади, тому що він підпорядковується усій країні, а не лише майдану і  воля 100 тисяч людей менша за волю 7 мільйонів, які за нього проголосували.

Радник Президента сьогодні прибув до Полтави в рамках робочого візиту, він відвідав ряд різноманітних заходів, серед яких була запланована і прескрнференція з журналістами з приводу перебування Володимира Зубанова на Полтавській землі.

Також Володимир Зубанов розповів , про те чи будуть стягувати силові підкріплення з регіонів України  для оборони від мітингувальників в Києві на Грушевського :

«Активні протестувальники - це 1500 підготовлених молодих хлопців,вивчених відповідно, або це «Ультрас», вони працювали на згуртованість багато років, або інші «Свободівські» підрозділи десь навчені  і все - це півтори тисячі на всю Україну. Інші люди не байдужі ,але вони не готові штурмувати «Беркут», кидати каміння, вони готові висловити свою думку. Заради 1,5 тисячі я думаю не треба нікого більше збирати, там вистачить сили…» 

22 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов