Олексій Мельник: «Треба цивілізованим шляхом, достойно вийти із ситуації»

«Стискається серце, коли бачимо, що зараз робиться в серці нашої країни: протестувальники агресивно налаштовані, ситуація абсолютно неконтрольована, все безжалісно нищиться з «вандальним розмахом», - зазначив, коментуючи події у Києві, голова ради Полтавської обласної організації ветеранів Організації ветеранів України Олексій Мельник.

- Ще недавно лідери опозиції щовечора виходили на зв'язок з народом, а де ж вони сьогодні? Хто далі буде відповідати за нібито «мирну акцію», задля чого піднімається агресивно-емоційний фон на Майдані? Невже на полі бою, проливаючи кров у боротьбі з фашистськими загарбниками, ми могли собі уявити, що наші нащадки будуть так безжалісно паплюжити таку дорогу для нас Перемогу за мирне небо над нашою Україною!».

Олексій Мельник висловив особливу стурбованість тим, що радикально налаштовані групи діють, не замислюючись над наслідками.

«Нещодавні революційні події у Лівії та Єгипті відбулися з великою кількістю жертв. Це вкотре повинно підштовхнути сторони до переговорів, цивілізованим шляхом, враховуючи величезну відповідальність за мільйони доль, мрій, життів, знайти середину і достойно вийти з цього становища», - зазначив ветеран.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов