Олександр Удовіченко: «Завдання номер один – робота системи життєзабезпечення»

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко звернувся до керівників структурних підрозділів:

Ви бачите, що ситуація в державі напружена. Наше з вами завдання –  кожному на своєму робочому місці забезпечити виконання структурними підрозділами своїх функціональних обов’язків. Це завдання номер один–  робота системи життєзабезпечення. У першу чергу повинні бути відповідальними соціальні служби, які працюють з людьми з виплати пенсій, соцальних допомог, всіх інших речей, що безпосередньо відображаються на фінансовому стані, самопочутті людей. Тут ніяких збоїв не повинно бути!

Всі повинні спокійно працювати і навчатися, зазначив Удовіченко. А до відзначення Дня Соборності та Свободи України, відповідно до завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди, мають долучитися якнайбільше людей, заходи мають бути масштабними і змістовними та охопити всю область.

- Давайте більше інформації для людей, щоб вони знали, що відбувається  на Полтавщині, як функціонують системи життєзабезпечення та що відбувається в політичному житті області, - звернувся Удовіченко до журналістів. - Має бути об’єктивна інформація! Нічого не замовчувати і нічого не приховувати. Якщо зібрався мітинг, я думаю, що камера державної телекомпанії повинна там бути, і після того повинна бути інформація.

ltJ3U_KrgWQ

Gu8lcifxAx0

8 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов