Як правильно купатися на свято Водохрещу?

Щоб купатися на свято Хрещення Господнього, потрібна справжня віра і знання того, що ви витримаєте цей процес і у вас вистачить сили зануритися в крижану воду. Панічного страху точно не повинно бути. Навіть якщо він є, то ви повинні знати, що зможете його подолати. Зрозумійте для чого ви хочете зануритися на Водохрещу в холодні води ?

Пірнати в ополонку потрібно з усвідомленим почуттям. Для багатьох це подвиг. Для когось це щорічний ритуал. Хтось випробовує себе.

Вважається, що вся вода на Водохрещу цілюща. Аби відчути чудодійну силу, люди її не тільки п'ють, а й купаються, що забезпечує силу та здоров'я на весь наступний рік. Також багато водойм спеціально ще й освячують священики, а за православними обрядами пірнати в освячену ополонку належно в сорочках, а жінки ще й з покритою головою.

Багато людей, які вперше занурювалися в ополонку на хрещення не вірили в свої переживання. Вода здавалася дійсно не такою холодною, і після купання охоплювало приємне тепло.

Чисто технічно процес повинен відбуватися швидко, щоб страх у вас не накопичувався і ви не встигли замерзнути.

Підійдіть до ополонки швидко зніміть з себе все зайве і стрибайте. Пориньте з головою три рази і виходьте з купелі .

Бажано, щоб ваші речі були якомога ближче, або щоб вас хтось чекав з теплими речами прямо біля води. Накидайте на себе теплі речі і вирушайте в тепле місце, щоб відігріватись і прийти в себе від пережитих відчуттів.

155 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, Сегодня