У Полтаві планується ряд заходів до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

У міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Світлани Порохні та за участю начальників профільних управлінь та відділів, директорів загальноосвітніх закладів та закладів сфери культури відбулася робоча нарада щодо відзначення у Полтаві 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка - повідомили на сайті Полтавської міськради.

З метою гідного відзначення знаменної Президент України видав Указ за № 257, згідно з яким 2014 рік оголошено Роком Тараса Шевченка.

200-річчя від дня народження Тараса Шевченка на генеральній конференції 37-ї сесії ЮНЕСКО (Париж, 4 — 20 листопада 2013 року) було включено до Календаря пам'ятних дат. ЮНЕСКО приєднуватиметься до її відзначення  протягом 2014 — 2015 років.

У Полтаві до цієї дати планується проведення низки заходів:

  • конкурс серед студентської молоді на кращого читця творів Тараса Шевченка «Шевченківський мистецький марафон»,
  • брейн-ринг «Знавці творчості Тараса Шевченка»,
  • фестиваль родинної творчості «Велика родина славить свого сина»,
  • акція «Добрі справи для Кобзаревої слави», виставка сучасних дитячих робіт «Юна Шевченкіана»,
  • створення електронно збірки дитячих творів «Шевченкові 200 у нашому місті», ілюстрованої кращими учнівськими малюнками,
    • у навчальних закладах проведуть уроки Кобзаря, лекції, виховні години, літературні читання творів Тараса Шевченка, присвячені пам'ятним датам, читацькі конференції.

    200-Шевченко (6)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов