У Полтаві відбувся літературний вечір на честь письменника Івана Білика

Сьогодні у Полтавській обласній бібліотеці ім. І.П. Котляревського відбувся літературний вечір присвячений 85-й річниці народження письменника, нашого земляка Івана Білика. У заході взяв участь начальник управління культури облдержадміністрації Геннадій Фасій, учні полтавських шкіл, студенти Полтавського базового медичного коледжу, представники громадськості та ЗМІ.

Іван Білик, безумовно, незвичайна людина, - зазначив Геннадій Фасій, звертаючись до присутніх. – У своїх творах він висловлював крамольні для того часу думки, про те що українці більш давній народ, ніж вважають деякі наші брати. Безумовно, він багато придумав, і його твори – це, з одного боку казка, але на сьогодні випливають деякі історичні факти, які говорять, що щось схоже могло відбуватися.
За словами Геннадія Фасія, 5 тисяч екземплярів роману «Меч Арея» було знищено.
В ході заходу студенти коледжу озвучили інтерв'ю Івана Білика газеті «Україна молода» від 27 лютого 2010 року, а учениці Полтавської гімназії здоров'я №14 зачитали уривок роману «Меч Арея».

білик 1

0BcAbUwBryI

13 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов