Пенітенціарії Полтавщини підбили підсумки роботи за 2013 рік

Сьогодні в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області було проведено засідання колегії управління за підсумками роботи у 2013 році. Керував нарадою начальник управління ДПтС в Полтавській області генерал-майор внутрішньої служби Микола Ісаєв. Також на колегії були присутні заступник голови Полтавської ОДА Борис Галушко, начальник відділу за додержанням законів при  виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян прокуратури області Микола Дацій, члени колегії, персонал управління та кримінально-виконавчої інспекції області.

Протягом 2013 року працівниками оперативно-розшукової служби було перекрито 68 каналів надходження наркотичних речовин до охороняємих зон установ.

Режимними підрозділами установ області вживалися заходи щодо перекриття каналів надходження до зон, що охороняються, заборонених предметів, в результаті чого, при спробідоставки було вилучено:

- грошей – 7700 гривень;

- спиртних напоїв - 42,9 літрів;

- мобільних терміналів - 266 шт.;

- наркотичних речовин – близько 557 грам.

Що ж стосується основних досягнень за минулий рік, варто зазначити, що за результатами оглядів-конкурсів Кременчуцька виховна колонія зайняла І місце на кращий розплідник для утримання службових собак, а Полтавська ВК (№ 64)зайняла ІІ місце на краще обладнання чергових частин і приміщень чергової зміни.

- Нажаль за минулий рік допущено дві втечі засудженими,одназ Кременчуцької виховної колонії та одна з Машівської ВК (№9). В обох випадках вищезазначені засуджені були затримані, стосовно них відкриті кримінальні провадження за ст. 393 ч.1 КК України, за результатами службових перевірок посадові особи, з вини яких сталися втечі, притягнуті до дисциплінарної відповідальності, - зазначив у своїй доповіді перший заступник начальника управління Петро Тітовець.

За 2013 рік умовно-дострокове звільнення від відбування покарання було застосовано до 1352 засуджених. Заміну невідбутої частини покарання більш м’яким за 2013 рік застосовано до 295 засуджених. Протягом звітного періоду з установ виконання покарань області звільнено 2202 особи, з них за межі України – 14. За минулий рік оформлено та видано 263 паспортів.

У 2013 році було проведено 4 засідання Громадської ради при управлінні в області. На засіданнях обговорювалися питання щодо співпраці та взаємодії установ виконання покарань Полтавської області з громадськістю та спостережними комісіями, надання членами Громадської ради юридичних консультацій засудженим, а також визначалися напрямки удосконалення процесу виправлення та ресоціалізації засуджених, організації дозвілля та корисної зайнятості, залучення їх до загальноосвітнього навчання та пропаганди здорового способу життя.

Професійно-технічне навчання засуджених проводиться за 33 ліцензованими професіями. В установах області за минулий рік отримали робітничі професії 1544 засуджених, в тому числі в навчальних центрах та професійно-технічному училищі – 1083 чоловік, на виробництві (у майстернях) установ 461 чоловік.

У порівнянні з 2012 роком обсяги виробництва продукції зросли на 7%, а обсяги реалізації - на 1,6%. Кількість засуджених залучених до суспільно-корисної праці в установах області склала 2433 чол., або майже 72% від кількості усіх працездатних засуджених

Підприємства установ виконання покарань області взяли участь у Національному «Сорочинському ярмарку-2013». На якому реалізовано товарів на суму 18,8 тис. грн. також за запрошенням Департаменту культури та туризму облдержадміністрації у вересні в м. Миргород було взято участь у виставці «Відпочивайте на Полтавщині».

Для покращення роботи у сфері надання нових робочих місць для засуджених, пенітенціарна служба та облдержадміністрація провели 2 розширених засідання міжвідомчої обласної робочої комісії з питань залучення промислового потенціалу установ виконання покарань області в економіку регіону за участю керівників галузевих управлінь облдержадміністрації, а також провідних підприємств регіону,- зазначив присутній на засіданні заступник голови Полтавської ОДА Борис Галушко, - Приємно, що під час виставкових заходів керівники підприємств області звернули увагу та по-новому подивилися на продукцію, що виготовляється в установах області.

Для довідки: станом на 16.01.2014 року в установах області утримується 4967 засуджених та ув’язнених. З них у Кременчуцькій виховній колонії утримується неповнолітніх - 175, у Надержинщинській виправній колонії (№65) засуджених жінок - 449. На обліку в кримінально-виконавчій інспекції перебуває 4327 засуджених, не пов’язаних з позбавленням волі.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов