Полтавський фермер має в своєму господарстві ексклюзивну Lamborghini і найпотужнішу Bentley

Фермер-бізнесмен Олександр Подоляка з Полтави зумів на українській землі і тваринництві заробити на ексклюзивний Lamborghini Gallardo Superleggera і купе Bentley Continental Supersports.

Варто відзначити, що полегшена версія Gallardo в момент покупки коштувала приблизно 2 мільйони гривень, Бентлі - більше 3-х мільйонів гривень. Ламбо розганяється до 100 км/год за 3,8 секунди і здатна набирати максимальні 315 км/гож. Фешенебельне англійське купе вважається найшвидшим в історії марки і розганяється до першої сотні за 3,9 секунди і може їхати з максималкою 329 км/год.

Власник дорогущих автомобілів очолює компанію "Подоляка". Це підприємство займається вирощуванням рослин (в основному, кукурудзою) і тваринництвом (1350 голів великої рогатої худоби, 1950 свиней і 350 овець). Компанія має власний елеватор, надає послуги з приймання, зберігання та сушіння зерна іншим фермерам і фірмам. В активах ПАФ "Подоляка" 15 000 га орендованих земель, що перебувають і в Полтавському та Решетилівському районах, а також Сумській області. Але основна база зосереджена на малій батьківщині, у Диканському районі. В господарстві задіяно близько 350 осіб. І, якщо вірити неофіційним даними, більшість з них працюють на землях, де виросли (поблизу будинків), і в період посіву чи збирання врожаю отримують до 7000 гривень.

Сільгосптехніка компанії нараховує три десятки одиниць техніки John Deere, включаючи півтора десятки комбайнів.

Олександр, незважаючи на досить солідний вік, захоплюється всілякими автомобільними змаганнями і взагалі любить машини. В трофі-рейдах він часто виступає на саморобних або кардинально перероблених позашляховиках, таких як ЛуАЗ-росомаха і "Жаба".

86 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов