В ОДА обговорювали відзначення в області 200 - річчя від дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні в облдержадміністрації під головуванням голови ОДА Олександра Удовіченка відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення в області 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

200-ліття від дня народження Тараса Шевченка, згідно з Указом Президента України Віктора Януковича, відзначається в загальнодержавному масштабі,- зазначив Олександр Удовіченко, звертаючись до присутніх. - Впевнений, що до вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка має долучитися кожен. Потрібно визначитись із заходами, які проходитимуть на території Полтавщини до ювілейної дати. Також необхідно протягом тижня вирішити всі організаційні моменти стосовно ремонтних робіт пам’ятника Тарасові Шевченку, що навпроти Полтавського Краєзнавчого музею в Полтаві.
Начальник управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій повідомив присутнім, що структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкоми, музейні заклади, установи культури і освіти постійно працюють над виконанням плану заходів з підготовки та відзначення в області ювілею Тараса Шевченка. На Полтавщині забезпечено виконання доручень за результатами засідання Гуманітарної ради при Президентові України.
Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Микола Перепелиця повідомив, що до кінця року на Полтавщині планується перевидати книгу Петра Ротача «Полтавська Шевченкіана». На сьогодні, після внесення численних правок і доповнень, вже готовий макет нового видання.

ZnbVMWOs6c8

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов