Понад мільйон послуг надали в Центрах обслуговування платників при органах доходів і зборів Полтавщини у минулому році

Для створення максимально комфортних умов платникам при всіх територіальних органах Міндоходів Полтавської області створені та працюють 27 Центрів обслуговування платників. Сервісні центри мають зручну структуру для відвідувачів, в одному місці зосереджені всі необхідні послуги: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок, робота приймальні громадян. Платники податків мають змогу ознайомлюватися із переліком послуг, порядком їх надання в зручний для них спосіб, як на субсайті ГУ Міндоходів області poltava.minrd.gov.ua, в розділі „Центри обслуговування платників”, так і на інформаційних стендах безпосередньо в ЦОП. До того ж, крім роз’яснень з питань податкового законодавства, відвідуючи Центри обслуговування, платники можуть отримати кваліфіковані консультації з питань державної митної справи.

Загалом, за 2013 рік платникам податків Полтавщини було надано близько 1 млн. послуг в Центрах обслуговування платників. В тому числі: прийнято близько 600 тисяч звітів, надано близько 60 тисяч консультацій з питань податкового та митного законодавства та близько 135 тисяч адміністративних послуг. Зокрема, із числа наданих адміністративних послуг: видано 56,5 тисяч карток платника податків та 9,5 тисяч свідоцтв платника єдиного податку; проведено 9,3 тисяч реєстрацій книг обліку розрахункових операцій; видано 8 тисяч довідок про відсутність заборгованості зі сплати податків, які припиняють підприємницьку діяльність; проведено 5,7 тисяч реєстрацій розрахункових книжок та 5,8 тисяч реєстрацій книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку.

Для зручності платників та створення комфортних умов при поданні податкової звітності Центри обслуговування платників працювали в черговому режимі впродовж усіх Новорічних та Різдвяних свят. Лише за цей період до працівників Центрів надійшло понад 4 тисячі звернень. В результаті роботи відповіді на запитання та обґрунтовані роз’яснення всім були надані вчасно.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов