Полтавців запрошують на екскурсію до Музею рушника та Музею А.Макаренка

Туристичний клуб InGreen у рамках свого проекту "Таємнича Полтава" влаштовує екскурсію в два музеї: Музей рушника у селі Степне та Музей А.Макаренка  у селі Ковалівка. екскурсія відбудеться у суботу, 1 лютого.

Це 5-та ювілейна екскурсія від туристичного проекту "Таємнича Полтава", заради якої у Музеї рушника проведуть екскурсію у вихідний день!

12

Довідка:

Музей Рушника в с. Степне заснований у 2006 році і є таким єдиним на Полтавщині. Відправляючись у далеку путь, люди брали з собою найдорожче – рушник, який уособлював у собі «малу батьківщину». Волинські й чернігівські, сумські і полтавські, закарпатські й рівненські прикрашають вони стіни музею, даруючи людям радість та нагадування про коріння.
Безпосередні зустрічі з авторами виробів, вивчення зразків народної творчості викликають у відвідувачів патріотичні почуття та формують творчу національну гордість — таке може бути лише в Україні.

Музей Антона Макаренка знаходиться на околиці Ковалівки в колишньому маєтку Трепке, де з 1921 по 1926 роки розташовувалася колонія для безпритульних ім. М.Горького, очолювана відомим письменником і педагогом Антоном Семеновичем Макаренко, і описана в його творі «Педагогічна поема».
Після переведення в 1926 році колонії ім. Горького в селище Куряж, що під Харковом, всі будівлі і землі колишнього маєтку Трепке, наведені в порядок Антоном Макаренко і його колоністами, перейшли в розпорядження іншої колонії - ім. В. Короленко. У повоєнні роки тут розміщувалися дитячий будинок і школа-інтернат для дітей-сиріт.
У 1988 році на базі Ковалевської школи-інтернату (зараз це Обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей) відкрито Музей Антона Макаренка. Музейна експозиція розміщена в двох будівлях колишнього маєтку Трепке - у так званих червоному і білому корпусах. У червоному корпусі - меморіальна частина та експонати, що розповідають про історію заснування і розвитку колонії ім. М.Горького. У білому корпусі - експонати, що ілюструють повсякденний побут колоністів. Тут відтворено інтер'єри спалень, майстерень, клубу і особистий кабінет Антона Макаренка.

22 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов