Валерій Пархоменко розповів журналістам про підготовку до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка на тему реалізації в регіоні завдань Президента України Віктора Януковича, щодо належної підготовки до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.
Ми маємо достойно відзначити цю дату, адже Полтавщина відіграла значну роль в житті Кобзаря, - зазначив Валерій Пархоменко, відповідаючи на запитання журналістів. - Багато творів пов’язують його із Полтавською областю. Тому ми проводимо широкомасштабну інформаційну кампанію про його життя і діяльність. Зокрема, в навчальних закладах проводяться лекції, виховні години та літературні читання творів Тараса Шевченка. В області розроблено два туристичних маршрути: «Шевченко і Полтавщина» та «Шляхами Кобзаря». Обстежені існуючі об'єкти, пов'язані з ім'ям поета, проводиться реконструкція пам'ятних споруд. Представники робочої групи облдержадміністрації об'їхали місця перебування Шевченка під час його мандрівок Україною.

За словами Валерія Пархоменка, у 2013 році були відкриті пам'ятники Тарасу Шевченку в с. Яреськи Шишацького району та м. Гадяч. Також було закладено основу для нового пам'ятника в с. Опішня Зіньківського району. За кошти місцевого бюджету та спонсорської допомоги планується встановлення пам'ятного знаку в смт. Оржиця, меморіальніх знаків та погрудь у м. Глобине, смт. Чорнухи, смт. Чутове та смт. Опішня.
Наразі управління культури облдержадміністрації готується до проведенні у Полтаві урочистих зборів та святкового концерту. – зазначив Валерій Пархоменко. – У березні за участю громадськості пройде мітинг – реквієм та покладання квітів до пам'ятника в Полтаві. З 1 по 10 березня відбудеться фестиваль «Кобзарева стежина». Крім того у музеях області готуються тематичні експозиції для проведення екскурсій студентів та школярів.

hIEWvhXg1Mo (Для сайта)
14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов