На Євромайдані у Полтаві поскаржилися, що їх слабо висвітлюють місцеві ЗМІ

Сьогодні, після традиційного недільного мітингу на Євромайдані у Полтаві, біля розгорнутого намету зібралися люди, які не хотіли розходитися і продовжили обговорення соціально-економічної ситуації в країні. Одна із жінок повідомила, що сьогодні було багато людей, «виступали хлопці зі Львова, Юрій Бублик, було дуже гарно». Було також нарікання й на роботу місцевих ЗМІ:

— Ви звідкіля, з «Полтавщини»? Взагалі хочу сказати, що ми маємо брати приклад із львів’ян, які не тільки вміють організовуватись, але й висвітлювати свої заходи. А у нас — це тільки «Місто» опозиційне, а «Лтава» вона ж не говорить про народні зібрання та про нашу позицію.

Ялинка на полтавському євромайдані

Далі мітингувальники подякували один одному, особливо одній літній бабусі з паличкою: «У вашому віці вам не байдужа доля своїх дітей та онуків».

Сьогодні ж, паралельно із полтавським мітингом, у Києві відбулося Народне віче на Євромайдані. За підрахунками, на площу вийшли 10 тисяч мітингувальників.

14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов