Цікаві факти

Юлій Цезар, імператор Риму, весь час носив на голові лавровий вінок. Таким чином він приховував прогресуюче облисіння.

Великий Моцарт за 35 років створив понад 600 творів. Однак, не дивлячись на це, після його смерті, у вдови не було грошей на те, щоб сплатити на кладовищі окреме місце.

Проведено соцопитування, в результаті якого стало відомо, що кожен сьомий дорослий житель Америки не здатний знайти свою країну на карті світу.

Що було сказано німецьким фізиком Ейнштейном перед смертю залишилося загадкою. Медсестра, яка перебувала біля його ліжка, не розуміла ні слова по-німецьки.

Чингізхан пішов з життя під час заняття сексом.


Приблизно половина людей, які населяють нашу планету, не бачило снігу. Хіба що тільки на знімках.

Ханс Крістіан Андерсен був настільки неосвітченим, що не міг написати без помилки жодного слова.

Композитор Бетховен, перш, ніж почати складати музику, виливав собі на голову відро крижаної води. Він вважав, що така процедура стимулює роботу мозку.

За все своє життя людина вживає приблизно 230 105 раз нецензурних виразів.

Томас Едісон списав 40 тисяч сторінок, коли розробляв електричну лампу.

Девід Атчісон, сенатор, в 1849 році всього на один день став Президентів США. Дивно, однак, велику частину цього дня він проспав.

Джон Рокфеллер, мільярдер, пожертвував близько 550 мільйонів доларів на різні установи та фонди.

30 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов