Газета «Вісті» розширює свої горизонти!

Розуміючи, що зараз новітні технології не стоять на місці, ми теж вирішили іти в ногу з часом.

І як приємно, що наші земляки в різних куточках світу можуть почитати новини Полтавського краю.

Нещодавно інтернетом отримали відгук на наш сайт visti.0532.ua від жителів США з Лос-Анжелеса Леоніда і Тамари Коновалових, які з вдячністю відгукнулися на доробки журналістів:

— Дякуємо, що тепер зможемо дізнаватися про новини Полтавщини. Це, як "ковток" свіжого повітря з Батьківщини.

Передаємо вістянам новорічний привіт і найкращі побажання.

* * * * *

Ми ж, у свою чергу, хочемо поздоровити всіх наших шановних передплатників, цінителів друкованого слова, а також наших позаштатних авторів за їх допомогу творити сучасний часопис і нагадати, що всі спецпроекти газети, які були започатковані у 2013 році, будуть і надалі діяти з вашою участю і допомогою.

Особливу вдячність висловлюємо нашим співзасновникам, членам редколегії газети "Вісті" В.Павленку, В. Степенку, І.Степаненку за підтримку часописа і допомогу в наших робочих буднях.

15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов