«Укрзалізниця» змінила свої квитки

З 1 січня 2014 «Укрзалізниця» ввела нові бланки, на яких друкуються залізничні квитки. Тепер посадочні квитки стали зеленуватого кольору і на них з'явився QR -код, повідомляє прес -служба відомства.

«QR -код - це двовимірний штрихкод для зашифровуваної різної інформації (адреса, телефон, сайт, візитка і т. д.). Цей код може зчитуватися різними мобільними пристроями», - йдеться в повідомленні.

Також змінилося і розміщення інформації на самих квитках .

Ще одне нововведення торкнулося продажу електронних посадкових квитків. Тепер ті, хто купує залізничні квитки через  інтернет на офіційному сайті « Укрзалізниці», можуть не роздруковувати його в касі вокзалу, а використовувати роздрукований на принтері електронний квиток, як фіскальний.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» приступить до оновлення рухомого держави, проводячи його за рахунок коштів, залучених подгосгарантіі . Як підкреслили представники відомства і Мінекономрозвитку, реалізація даних проектів дозволить підвищити ефективність залізничного транспорту, створити додаткові робочі місця, а також сприяти супутніх галузей.

Послугами залізничного транспорту сьогодні користується більшість українців, доказом чого є введення «Укрзалізницею» в експлуатацію додаткових складів, особливо в періоди свят.

27 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, Сегодня