Сприйняття представників бізнесу, як партнерів – основа подальшої співпраці

Дотримуючись Стратегічних цілей на відкритість і прозорість органів Міндоходів та подальше зміцнення партнерських стосунків з бізнесом напередодні Новорічних свят начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний зустрівся з заступником генерального директора ПАТТ „Джей Ті Інтернешнл Україна” Костянтином Голишевим. Мета зустрічі, як і багатьох інших подібного формату, що проводяться керівництвом органів Міндоходів Полтавщини з представниками підприємницьких кіл регіону – обговорення та вирішення проблемних питань ведення бізнесу в області.

На зустрічі було досягнуто домовленості про сплату підприємством акцизного податку та ПДВ в поточному місяці, а також були підняті питання придбання ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна» марок акцизного податку.

На завершення зустрічі, Володимир Задорожний підкреслив, що відповідно до нових принципів роботи органів доходів і зборів сприйняття представників бізнесу, як партнерів та повага до них є основою подальшої співпраці між органами Міндоходів та платниками області, а також наголосив на важливості проведення подібних зустрічей в майбутньому.

3 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов