На Полтавщині партія «За Україну!» увійшла до обласної організації всеукраїнського громадсько-політичного об’єднання «Майдан»

На Полтавщині партія «За Україну!» увійшла до новоствореної обласної організації всеукраїнського громадсько-політичного об’єднання «Майдан»

Учасники недільного велелюдного мітингу сили полтавців, що відбувся у обласному центрі 29 грудня одностайно схвалили Ухвалу «Про заснування Полтавської обласної організації всеукраїнського об’єднання «Майдан». «Протягом останнього місяця тисячі мешканців славного Полтавського козацького краю разом із мільйонами людей з усієї України взяли участь у мирному повстанні проти корупційно-окупаційного режиму Януковича, у боротьбі за свої права та свободи, за незалежність від путінської Росії, за гідне європейське майбутнє для своїх дітей та для всієї України», - констатується у документі. Задля подальшої координації протестної діяльності, її поглиблення та розширення учасники мітингу Полтавського Євромайдану підтримали створення всеукраїнського об’єднання «Майдан», до складу якого можуть входити політичні партії, громадські організації та українські громадяни, та заснували Полтавську обласну громадську організацію всеукраїнського об’єднання «Майдан». Також було затверджено персональний склад ради, до якої увійшли опозиційні народні депутати, обрані на Полтавщині, громадські діячі, митці, спортсмени, лідери обласних організацій провідних опозиційних партій. Зокрема, Полтавський Євромайдан включив до своєї обласної Ради й представників партії «За Україну!» - голову обласної організації Олега Пустовгара, члена правління з молодіжних питань облорганізації Євгена Янкевича, писаря крайової ради Українського козацтва Володимира Зайцева та приватного підприємця Івана Минака.

За словами Олега Пустовгара, мітинг сили полтавців доручив обласній Раді розгорнути широку мобілізаційну роботу з формування на Полтавщині районних і міських осередків ВО «Майдан».

6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов