Вчені вивели зелених поросят, що світяться у темряві

Перед Новим роком вчені з Китаю вивели зеленуватих поросят, які випромінюють зелене світло в темряві. Про це повідомляє ТСН, з посиланням на видання The Huffington Post.

Згідно з повідомленням, дослідники з Південно-Китайського аграрного університету вводили в ембріони поросят флуоресцентний протеїн із медуз. Таким чином свині народилися з особливою здатністю світитися в темряві.

У той же час учені стверджують, що ця здатність тварин виникла як побічний ефект в ході експерименту, який насамперед націлений на створення ліків для людей, які страждають від вроджених хвороб.

Звернемо увагу, що раніше британські генетики з Кембріджського університету створили дерево, що світиться. Вчені вбудували в генетичний код рослини структури, що викликають флуоресцентне свічення комах - світлячків, і морських бактерій. У результаті подібне генетично змінене дерево починає світитися. При цьому силу світіння можна регулювати також за допомогою новітніх біотехнологій.

10 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов