У Полтавських потягах уже не показують фільми

У Полтавських потягах експресах уже не показують фільми, частіше тут можна побачити кліпи співаків. Про це нам розповіла начальник потягу Київ-Полтава Любов Качалка.

Зокрема це стосується вагонів першого та другого класів з сидячими місцями, де встановлено телевізори. Любов Качалка зазначила, що в Укрзалізниці у Києві є спеціальна студія, де записують диски, які потім відтворюють у потягах. Кожного місяця репертуар оновлюється.

«Ми маємо право допускати до показу тільки диски погоджені Укрзалізницею, якщо провідники вмикають щось інше, ми їх наказуємо, знімаємо премії» - відмітила начальник потягу, а стосовно скарг пасажирів щодо трансляцій сказала наступне:

«Так іноді люди приходять скаржитися, у кожного свій смак, але ми не маємо право вимикати відео, скільки йде потяг – скільки воно й має бути ввімкнене. Іноді люди платять більше за білет у кінотеатр, ніж за білет на потяг, який проходить 360 км. А інакше можна взяти білет першого класу, там можна все вмикати і вимикати самостійно. »

Одна з провідниць потягу розповіла, що раніше вона ставила фільми, які їй записувала дочка, турбуючись, щоб пасажирам було цікавіше їхати. Та люди завжди були чимось незадоволені – одним набридли старі комедії, дехто не любить мелодрами, дехто екшени і так далі.

На грудень ліцензійних угод на показ фільмів немає в репертуарі лише кліпи українських співаків-початківців. Що будуть пказувати далі залежить від замовника реклами у потягах, і звичайно ж від управліяння Укрзалізниці. 

14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов