Олександр Коваль взяв участь у врученні нового обладнання обласній дитячій лікарні

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль взяв участь в урочистому врученні анестезіологічному відділенню обласної дитячої клінічної лікарні поліфункціонального монітору експертного класу для контролю за життєво важливими функціями дітей, та витратних матеріалів для апаратів штучної вентиляції легенів. Обладнання було закуплене на кошти, зібрані від проведеної за ініціативи ОДА та керівництва ТОВ «Лубенський молокозавод» благодійної акції.

Мені дуже приємно констатувати, що сьогодні є люди, які мають добрі серця,- зазначив Олександр Коваль, звертаючись до присутніх. – Апаратура, яку сьогодні отримала лікарня, невелика за розміром, але надзвичайно важлива для моніторингу стану дитини. Її вартість близько 50 тисяч гривень. Така додаткова спонсорська допомога для нас дуже корисна і приємна. Впевнений, що об'єднання зусиль держави та бізнесу дозволить постійно суттєво покращувати якість нашої медицини.
За словами Олександра Коваля, медична галузь є однією з пріоритетних для обласної влади.Реалізуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, ми проводимо постійну роботу з поліпшення рівня медичної допомоги нашим громадянам, - наголосив посадовець.

Олександр Коваль подякував генеральному директору ТОВ «Лубенський молокозавод» Володимиру Дорошу та вручив йому почесну грамоту від облдержадміністрації.

5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов