25 грудня католики святкують Різдво

Сьогодні католики, протестанти, лютерани і православні багатьох країн відзначають одне із найбільших свят - Різдво. Сербська, болгарськаі російськаправославніцерквине перейшлинагригоріанськийкалендар іпродовжуютькористуватися юліанським,вякому 25грудня відповідає7 січня.З цим іпов'язанонезрозумілабагатьом часова розбіжність.

Точна причина, по якій Різдво святкують 25 грудня, невідома, як і точна дата народження Ісуса Христа. За однією версією цей вибір пов'язаний з тим, що всі ранні християни 25 березня відзначали свято Благовіщення. Додавши до цієї дати 9 місяців, вони отримали дату Різдва. За іншою версією одне з найголовніших християнських свят замінило святкування зимового сонцестояння, яке усі язичники відзначали як момент народження бога Сонця.

За 4 тижні до Різдва у католиків починається період Адвента - час посту і покаяння. Католицьке духовенство одягає вбрання фіолетового кольору. Напередодні свята - Святвечір - дотримуються особливо суворого посту і їдять зварені з медом ячмінні або пшеничні зерна. У цей день родина наряджає ялинку і пізнім вечором збирається за різдвяним столом. Святкують Різдво до 1 січня, і кожен день Різдвяної Октави пов'язаний з ім'ям святого, мученика або яким-небудь євангельським сюжетом.

8 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов