Олександр Удовіченко відкрив у Гадячі плавальний басейн

Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко взяв участь в урочистому відкритті приміщення з плавальним басейном оздоровчого комплексу в спеціалізованій школі - інтернат І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна у Гадячі.
Будівництво спортивної інфраструктури є одним з пріоритетів обласної влади, - зазначив Олександр Удовіченко, звертаючись до присутніх. – Виконуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти - майбутнє України», ми постійно працюємо над тим щоб діти Полтавщини мали усі можливості для занять спортом. Адже спорт дає дітям не лише здоров'я, а й виховує моральні якості, які знадобляться їм у подальшому житті. Даний об’єкт є першою чергою у будівництві оздоровчого комплексу, який розпочато у 2009 році. Впевнений, що він відіграє значну позитивну роль у спортивному розвитку Гадяцької молоді.
Спортивна споруда включає плавальний басейн розміром 25х8,5 метрів, що дає можливість проводити спортивні змагання високого рівня, роздягальні, душові кімнати, кімнати для обслуговуючого персоналу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов