0532.ua

Комісія перевірила як утримують ув'язнених у Полтавській виправній колонії №64

Днями перевірили стан утримання ув'язнених у Полтавській виправній колонії №64. Зокрема оглянули приміщення, ознайомилися з умовами проживання, рівнем надання послуг. Про це повідомили в прес-службі управління ДПтС України в Полтавській області.

Перевіряла умови Полтавська обласна спостережна комісії, що функціонує при Полтавській обласній державній адміністрації.

Начальник установи Віктор Пивоваренко ознайомив відвідувачів з їдальнею для засуджених, умовами проживання в гуртожитках відділень соціально-психологічної служби, матеріально-технічною базою загальноосвітнього навчального закладу, кімнат тривалих побачень, а також можливостями з надання медичної допомоги особам, які відбувають покарання. В ході спілкування адміністрацією надано вичерпні відповіді представникам спостережної комісії з питань, що стосувалися життєдіяльності установи.

За результатами візиту надано позитивну оцінку діяльності персоналу та умов, в яких проживають засуджені.

 IMG_8880

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать