У Полтаві показали дореволюційний Кадетський корпус та його життя сьогодні

Учора у Полтаві презентували фотографії 100-річної давності під назвою "Велич минулих років".

Виставка присвячена 173-й річниці від дня відкриття Полтавського Петровського Кадетського корпусу. Фотографії представлені із "Історії Полтави".

Звичайно, самі фотографії являються копіями, але, незважаючи на це, вони дозволяють заглянути в історичне минуле Кадетського корпусу. Полтавці ближче познайомилися із людьми на фотографіях, які у свій час були вихованцями корпусу та побачили функціональні приміщення, де навчалися кадети.

Також організатори виставки зібрали три випускні альбоми. На противагу «історичному», організатори на чолі з краєзнавцем Борисом Тристановим зібрали фотографії, що якнайяскравіше відображають сьогодення пам’ятки архітектури національного значення. Це, наприклад, художні фотографії та імпровізовані концерти у світлинах. До того ж, як ми раніше писали, корпус настільки притягує, що у його стінах вже полтавські музиканти знімають кліпи.

Також для відвідувачів влаштували концерт, де познайомили із музикою Баха, Бетховена, Глюка та багатьох інших класичних композиторів.

музика
випускники
Кадетський корпус
Кадетський корпус
24 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов