Полтавська область: відбулося засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС (ВІДЕО)

20 грудня в Полтавській обласній державній адміністрації на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуаційбули розглянуті питання стосовно заходів спрямованих на недопущення виникнення надзвичайних подій та ситуацій під час святкування Новорічних, Різдвяних свят та Водохрещення, запобіганню загибелі людей на водних об’єктах області в зимовий період, готовність аварійно-рятувальних служб області до дій за призначенням, виконання протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в частині функціонування та обладнання автоматизованими системами раннього виявлення та оповіщення персоналу об’єктів підвищеної небезпеки та підготовки до командно-штабних навчань, які наприкінці лютого наступного року відбудуться на території області.

На засіданні, яке відбулася під головуванням заступника голови Полтавської ОДА – голови обласної комісії з питань ТЕБ і НС Бориса Галушка були присутні представники підприємств, установ, організацій, оперативно-рятувальної служби та інших служб.

0102
0304

Доповідаючи про заходи спрямовані на недопущення виникнення надзвичайних подій та ситуацій під час святкування Новорічних, Різдвяних свят та Водохрещення, начальник Управління ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко зазначив, що з метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки, організації змістовного дозвілля громадян під час свят, проводиться комплекс організаційних та практичних заходів, спрямованих на попередження пожеж.

«Управлінням розроблений План заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів та місць з масовим перебуванням людей, - наголосив Роман Кириленко. - Проводяться перевірки протипожежного стану місць влаштування святкових заходів: театрів, будинків культури, шкільних та дошкільних закладів тощо по дотриманню правил пожежної та техногенної безпеки. На час проведення Новорічних та Різдвяних свят особовий склад Управління буде переведений на посилений варіант несення служби».

Також, рятувальниками перевірено технічний стан пожежної та спеціальної техніки, проведено комплектування її необхідним додатковим аварійно-рятувальним обладнанням.

Із настанням зимового періоду на водоймах області утворився льодовий покров, перебування людей на якому, може становити небезпеку. Управлінням ДСНС України у Полтавській області проводиться відповідна робота по попередженню загибелі та травмування громадян під час перебування на водоймах.

"Для визначення стану готовності аварійно-рятувальних служб області до дій за призначенням в зимовий період, було здійснено перевірку 8 аварійно-рятувальних служб, які підпорядковані Управлінню ДСНС України у Полтавській області», - зауважив Роман Кириленко.

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Управлінням ДСНС України у Полтавській області розроблено перелік об’єктів, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення та розроблено графік впровадження автоматизованих систем.

60 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов