Олександр Удовіченко привіз дітям в обласну лікарню подарунки від Миколая

Понад півсотні дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні у Полтавській обласній дитячій лікарні, отримали у День Святого Миколая подарунки від обласної влади. Привітав дітей та привіз солодощі голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко.

-Сьогодні день, коли дорослі повинні зробити приємність для дітей різних вікових категорій,- зазначив він. - Відбуваються подібні заходи по усій області – у комунальних закладах, у школах, дитячих садках. Це традиція, яка іде із покоління в покоління, із віків, тому привітати дітвору і подарувати щось тепле, добре – це наш обов’язок. На державному рівні до питань дітей нині прикута неабияка увага. Рік, який завершується, оголошений Президентом України Віктором Януковичем - Роком дитини. Така політика влади продовжуватиметься й надалі. Я усіх вітаю з Днем Святого Миколая. Бажаю тепла у домівках, добра та щастя.

У День Святого Миколая привітали дітей і вихованці Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко. Вони влаштували театралізоване дійство, співали та танцювали.

-Діти лікуються тут із усіма патологіями з усіх куточків області,-повідомила журналістам завідувач педіатричним відділенням №2 Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні Людмила Рудяга. - Відділення на 60 ліжок, зараз заповнене, найменшому пацієнту 1 рік, а найстаршому – 14 років. Ми намагаємося зробити так, щоб їхні недуги якнайшвидше відступили, а це є основним найкращим подарунком для дітей та їхніх батьків.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов