Полтавців запрошують на безкоштовні вуличні тренування

Як виявляється, можна тримати себе в тонусі не тільки в спортзалі.

Аби бути здоровими люди повинні тримати себе у тонусі. Хто це робить у спортивному залі, а інші намагаються вдома.

У місті є люди, які пропагандують здоровий спосіб життя за допомогою спеціальних тренувань.

— Тренування будуть проходити 2 рази на тиждень, у вівторок та четвер, — розповідає Євген, один з організаторів. — Збиратися будемо у вечірній час, так як у людей є деякі зобов'язання (робота, навчання). Зустрічаємося біля пам'ятника Зигіну о 21.00. Чекаємо всіх бажаючих, хто любить активний спосіб життя, та так само готовий змінити щось у своєму житті.

За словами організаторів, вони самі часто бігають, чим покращують свою фізичну підготовку, щоб постійно тримати себе в тонусі. Одне тренування буде включати в себе біг на довгій дистанції (до 10 км).

— Але це буде трохи пізніше, тому що я впевнений, що не всі спочатку зможуть осилити таку дистанцію. Після пробіжки ми будемо займатися на брусах.

14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов